Boşluk - The Emptiness

furkancakmak

Furkan Çakmak
Kayıtlı Kullanıcı
Bugün, geçen sene İzmir'de yaşanan ve mahallemdeki birçok binayı yıkan veya ağır hasar bırakan depremin birinci yıl dönümü.

Depremde hayatını kaybeden herkese rahmet dilerim. Mekanları cennet olsun. Depremin etkisini halen üzerinden atamayan herkese sabır diliyorum. Herkesin yaşadığı ve hissettiği çok farklı, ne hissettiğinizi tam olarak anlamam mümkün değil. Ancak bizde bu etkiyi bırakan olay aynı olduğu için, sizi biraz da olsa anlayabiliyorum.

Boşluk-The-Emptiness-Kare.jpg

Duygularımı ifade edebilmek ve geleceğe belge bırakabilmek adına bir yıldır üzerinde çalıştığım "Boşluk - The Emptiness" projesi de bugün yayında.

Link:

Link güvenilir gelmez ise:
Behance:
PDF E-Dergi:
Website:

Moderatör tarafında düzenlendi:

sem10line

LogoMerkezi.com
Moderatör
T.C. Onaylı
Web sitesi
www.logomerkezi.com

furkancakmak

Furkan Çakmak
Kayıtlı Kullanıcı
Okudum. Burada yaptığım büyük harf kullanımın yazdıklarınızla alakası bulunmuyor. Direkt olarak önyargıyla yaklaşmayıp projeyi inceleseydiniz siz de neden büyük harf kullandığımın farkında olabilirdiniz. Forum imzanızdaki linke girdiğimizde karşıma çıkan görselde sizin de birçok yerde büyük harf kullandığınızı belirtmek isterim. Ayrıca imzanızda ve linkte karşıma çıkan görselde kullandığınız "birşey" kelimesi Türk Dil Kurumu'na göre ayrı yazılır. Verdiğiniz cevaptaki dört kelimenin üçünün baş harfleri büyük. Bu da yanlış bir kullanımdır. Uyarınız için teşekkür ederim.
Konu Açmadan Lütfen okuyunuz.

sem10line

LogoMerkezi.com
Moderatör
T.C. Onaylı
Web sitesi
www.logomerkezi.com
Okudum. Burada yaptığım büyük harf kullanımın yazdıklarınızla alakası bulunmuyor. Direkt olarak önyargıyla yaklaşmayıp projeyi inceleseydiniz siz de neden büyük harf kullandığımın farkında olabilirdiniz. Forum imzanızdaki linke girdiğimizde karşıma çıkan görselde sizin de birçok yerde büyük harf kullandığınızı belirtmek isterim. Ayrıca imzanızda ve linkte karşıma çıkan görselde kullandığınız "birşey" kelimesi Türk Dil Kurumu'na göre ayrı yazılır. Verdiğiniz cevaptaki dört kelimenin üçünün baş harfleri büyük. Bu da yanlış bir kullanımdır. Uyarınız için teşekkür ederim.
Konu başlığını ben düzenlediğim için şuna size göre sorun görünmemesi normal konu başlığınızı komple büyük harf kullanmamanız gerektiğini söylemek istiyorum burada böbürlenecek bir konu yok, Siz her harfi büyük olarak konu başlığınızı belirtirseniz ben görevim icabı sizi uyararak bu linki paylaşıyor ve konu başlığını küçük harf olarak düzenliyorum.
Benim konu veya yazılarımda hata aramak yerine kendi hatalarınızı kabullenmeyi öğreniniz bu sadece burada değil her konuda size tavsiyemdir. Birileri size hatanızı söylüyorsa onunla bir açığını aramak yerine size söylenen yanlışlarınızı tekrarlamamaya özen gösterin.

Saygılarımla

5,684Konular
16,875Mesajlar
9,752Kullanıcılar
tolgasazakSon üye