Bir Tavsiye!!! (Herkes içeri çok ilginç)

ibrahimyasar

Ui//
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.novacreative.org
Başlık ilgi çekici olması açısından bu şekilde :D Umarım ilgi çekmişimdir. Önerim forumun gelişimi açısından faydalı olabilir. Rank sistemi çoğu forumda kullanılır. Üyeler teşekkür ettikçe mesaj yazdıkça belirli puanlar alırlar ve rank atlarlar. tıpkı tg grubumuzdaki gibi. Bu insanları teşvik edebilir. Bilmiyorum belki böyle bir sistem vardır hali hazırda çalışmalarınız vardır belki ama forum için etkili olacaktır bu sistem ..

edremit

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
edremitweb.com
Bildiğim kadarıyla bu sistem aktif ve çalışıyor. başka türlü nasıl vip olabilirdim. Tüm tıklar foruma yaptığım katkı ve kazandığım beğenilerle oluştu.

ibrahimyasar

Ui//
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.novacreative.org
Bildiğim kadarıyla bu sistem aktif ve çalışıyor. başka türlü nasıl vip olabilirdim. Tüm tıklar foruma yaptığım katkı ve kazandığım beğenilerle oluştu.
Bahsettiğim şey çok daha farklı. Forumda mesaj sayısı artar. Benim bildiğim kadarıyla da postlara beğeni atınca ya da yorum yazınca tık gelmiyor. Bu şekilde bir teşvik foruma can katabilir.. Aslında az çok forum işinden anlayanlar ne demek istediğimi anlamıştır.

cihatmacit

Yönetici
Kurucu
T.C. Onaylı
Web sitesi
www.1tik.net
Şuan her gün için ve açtığınız konu başına tık kazanımı aktif cevap verme veya yorum yapma gibi durumlarda tık yüklemesi yaparsak ki denedik tık alabilmek adına her gönderiyi beğenen veya mantıklı mantısız yorum yarışına giren arkadaşlar oldu böylesi daha sağlıklı şimdilik. Ayrıca rank sistemi zaten forum içinde aktif durumda. öneriniz için teşekkür ederim

arcface

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.arcface.net
Başlık ilgi çekici olması açısından bu şekilde :D Umarım ilgi çekmişimdir. Önerim forumun gelişimi açısından faydalı olabilir. Rank sistemi çoğu forumda kullanılır. Üyeler teşekkür ettikçe mesaj yazdıkça belirli puanlar alırlar ve rank atlarlar. tıpkı tg grubumuzdaki gibi. Bu insanları teşvik edebilir. Bilmiyorum belki böyle bir sistem vardır hali hazırda çalışmalarınız vardır belki ama forum için etkili olacaktır bu sistem ..

Forumun rank sistemi bulunuyor fakat suanlık yönetim ve vip ile kısıtlı ilerleyen zamanlarda rengarenk özellikler katan ranklar getirilebilir örneğin renkli slogan, veya ozel renkli cerceve ama her sey zamanla suan en büyük sorun ziyaretleri arttırmak

5,684Konular
16,875Mesajlar
9,752Kullanıcılar
tolgasazakSon üye