YARIŞMA "Bana 2020 Yılını Anlat" Wacom Çizim Tableti Ödüllü Tasarım Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ARuDA

Kayıtlı Kullanıcı
Tüm tasarımlar Burak Doğan ve ilgili moderatörler tarafınca değerlendiriliyor gönlünüzü ferah tutabilirsiniz. :)

Evet yoğun bir şekilde katılım oldu evet yüzlerce tasarımını canlı yayında yorumlayıp seçmek mümküm olmayacaktır, ama bunları göz önünde bulundurup sayıyı azalmak bir nevi süzgeçleme yapıp belli sayıda tasarımı tasarımcı dayının beğenisine sunmak daha iyi olmazmıydı. bu şekilde belkide onlarca güzel tasarım kapalı kapılar arkasında kalmış gibi oldu. tasarımlarımızın birileri tarafından incelenip incelenmediğini bile bilmiyoruz.

ikinci olarak emek sarf edilen her işe saygı duymak gerekir burda kötü tasarım vs. diye isimlendirme yapmaksızın bazı işlerin az çaba ve basite indirgenip tasarımcıdayının beğenisine sunulduğu gördüm ki bazıları yarışmanın konu başlığıyla alakasız tasarımlardı.

Mahmut

Moderatör
Evet yoğun bir şekilde katılım oldu evet yüzlerce tasarımını canlı yayında yorumlayıp seçmek mümküm olmayacaktır, ama bunları göz önünde bulundurup sayıyı azalmak bir nevi süzgeçleme yapıp belli sayıda tasarımı tasarımcı dayının beğenisine sunmak daha iyi olmazmıydı. bu şekilde belkide onlarca güzel tasarım kapalı kapılar arkasında kalmış gibi oldu. tasarımlarımızın birileri tarafından incelenip incelenmediğini bile bilmiyoruz.

ikinci olarak emek sarf edilen her işe saygı duymak gerekir burda kötü tasarım vs. diye isimlendirme yapmaksızın bazı işlerin az çaba ve basite indirgenip tasarımcıdayının beğenisine sunulduğu gördüm ki bazıları yarışmanın konu başlığıyla alakasız tasarımlardı.
İlk olarak hiçbir tasarım kapalı kapılar ardında kalmadı tüm tasarımlar dediğim gibi ilgili moderatörler ve Burak Doğan tarafından incelenecektir bu konuda hiçbir şüpheniz olmasın ikinci olarakta kimsenin emeğine saygısızlık söz konusu değil tasarım iyi olsada olmasada sonuç olarak ortada bir emek olduğu için dediğiniz gibi tasarımlara saygı duymak zorundayız. :)

Rivia Artz

Kayıtlı Kullanıcı
-Tasarımcı Dayı Yarışma Başvurusu-
Çalışma Sahibi: Emirhan Ağartan (Rivia Artz)
Konu: 2020 Yılını En İyi Şekilde Anlat

Değinilen Konular:

Avustralya Yangını

Uzaktan Eğitim
George Floyd'un Ölümü Sebebiyle Beyaz Saray Önünde Başlayan Çatışma Ve Yangınlar
0 Rakamında, Yaşadığımız En Büyük Facialardan Olduğu İçin Sadece Covid-19'dan bahsedilmiştir
Yılların Futbolcusu Maradona'nın Ölümünden
Ukrayna Hava Yollarına Ait Olan Uçağın Irak'ta Düşmesi
Elazığ, Malatya Ve İzmir Depremi
İzmir Depremi Sebebiyle Yaşanan Tsunami
Afad Çalışanlarımız

abi anneannem vefat etti devamını yazamadım kusura bakma apar topar yazıyorum bunuda acele acele yukluyorum calismami insallah kazanirim iyi gunler...
Abi benimkini unuttunuz lütfen bakın ihtiyacım var

ismail vatansever

Kayıtlı Kullanıcı
1 günde 30 a indirildi 300 den (yaklaşık) 4 gündür çekiliş yapılamadı bugün yada yarın yapılacak mı

Mahmut

Moderatör
1 günde 30 a indirildi 300 den (yaklaşık) 4 gündür çekiliş yapılamadı bugün yada yarın yapılacak mı
Öncelikle belirtmek isterim bu bir çekiliş değil yarışma. Çalışmalar titizlikle ilgili kişiler tarafınca inceleniyor sizin de anlayacağınız üzere bu kadar çalışmayı bir gün içinde incelemek mümkün değil eminim ki yöneticiler elinden geleni yapıyor en kısa sürede yarışmanın bir sonuca varacağından emin olabilirsiniz. :)

tasarimcidayi

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
1tik.net
Merhaba dostlar,
Tüm çalışma ve açıklamalarınıza hiçbirini atlamadan tek tek baktım ve yeni bir liste ile 41 adet çalışma belirledim.
Bu belirlediğim çalışmalardan birini canlı yayınla seçecek ve yarışmayı sonlandıracağız. Hatta seçtiğimiz arkadaş yayın sırasında aktif olursa canlı yayına konuk olarak da alacağım.

Listelediklerimin dışında gerçekten muazzam işler yapan küçük büyük bir çok dost var. Çalışmalarınızı tek tek incelediğimden ve her açıklamanızı satır satır okuduğumdan şüpheniz olmasın. Ancak malumunuz 300den fazla çalışmayı canlı yayın sırasında göstermem veya yorumlamam mümkün değil, bunun oluşturacağı kaosa bir önceki yayında bizzat tanık olduk.

Tüm bunların dışında, çalışmalarıyla bu minik yarışmaya renk katan ne kadar değerli yetenek olduğunu bana gösterdiğiniz için hepinize ayrıca teşekkür ederim.

Canlı yayını bu akşam yapmaya çalışacağım.
Umarım ihtiyacı olan bir arkadaşımız kazanır.
Saygılarımla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
5,684Konular
16,875Mesajlar
9,752Kullanıcılar
tolgasazakSon üye