YARIŞMA "Bana 2020 Yılını Anlat" Wacom Çizim Tableti Ödüllü Tasarım Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hursitwww

Kayıtlı Kullanıcı
tasarımım değerlendirmeye alınmadı

Şevval

Banlı Kullanıcı
bakılmadı ! Ödülden Daha Değerliydi Dayının Yorumu Teşekkürler YÖNETİM!

Ekli dosyalar

• 2020.png
    2020.png
    1.8 MB · Görüntüleme: 25

bgronln

Banlı Kullanıcı
Web sitesi
www.behance.net
5. kez atıyorsun boşuna uğraşmayalım bakmıyorlar. Güzelce çizmissin ama bir "bakmak" kadar değer görmedi. Kendi emeğimizle çalışıp alalım tableti de prim verdire verdire kendimizi unutturduk.

upsewen

Kayıtlı Kullanıcı
Ekli dosyayı görüntüle 5072

Merhabalar. Ben Enes Baydar. Uzman değilim photoshop hataları yapmış olabilirim. Uzman olup da hata görenler kusura bakmasınlar.

Çalışmamın adı Nefes.

Aslında 2020'de yaşadıklarımız arasından çoğu şey akciğerlerimiz ile alakalı.

Koronavirüs akciğerlerimizi etkiliyor, nefes almamızı zorlaştırıyor veya durduruyor.
Çığın altında kalırsanız yüksek ihtimal nefessizlikten hayatınızı kaybediyorsunuz.
Kobe Bryant 2014'de Abd'de polis tarafından boğularak öldürülen Eric Garner adına maç öncesinde "I can't breath" tshirtü giyerek olayı protesto etmiş bir sporcuydu.
George Floyd Abd'de bir polis tarafından nefessiz bırakılarak hayatını kaybetti.
Deprem sonrasında enkaz altında sağ kalırsanız, çıkartılamadığınız sürece nefessizlikten hayatınızı kaybedebilirsiniz.
2020 yılında Azerbaycan Ermenistan'a karşı zafer kazanarak derin bir nefes alabildi.
Son olarak biz insanlar koronavirüs sürecinde evlerimize tıkandığımızdan beri doğa ana rahatça nefes alıyor.

merhabalar. tasarımım değerlendirilmeye alınmadı. beğenilmediği mi için mi yoksa gözden mi kaçtı? teşekkürler. 12. sayfa upsewen

Şevval

Banlı Kullanıcı
5. kez atıyorsun boşuna uğraşmayalım bakmıyorlar. Güzelce çizmissin ama bir "bakmak" kadar değer görmedi. Kendi emeğimizle çalışıp alalım tableti de prim verdire verdire kendimizi unutturduk.
üzgünüm kendimi görünmez sandım bi an :D

UlusDesign

Kayıtlı Kullanıcı
Tasarım değerlendirilmedi bakar mısınız?

müslümenir

Kayıtlı Kullanıcı
Bu sayfada tasarımım yer almakta ama ben yine de buraya tekrar resim olarak ekleyeyim gözden kaçmış canlı yayında.Zaten grafik tableti kazanmayacağımı biliyorum ben sizin eleştirilerinizi gerekirse kalp kırıcı olacak şekilde yapmanızı istiyorum ki kendimi daha çok geliştireyim, belki uzun açıklama yazdığım için görmediniz ama tasarım ancak o açıklamayla anlaşılabilir.Çünkü kendimi yani beni anlatıyor bazı noktaları bunu sadece tasarımla açıklayamadığım için özür dilerim ama yine de 2 kelime de olsa değerlendirmeniz benim için yeterdi.Yine de bu imkanı sağladığınız için teşekkür ederim.
Sadece belki değerlendirmeye alırsanız diye bundan sonraki iletiyede açıklamayı tekrar atacağım.

Ekli dosyalar

• 2020x.png
    6.6 MB · Görüntüleme: 10

müslümenir

Kayıtlı Kullanıcı
Bu tasarımın açıklaması, belki okumak isterseniz diye bırakıyorum.

Rar dosyasının içinde psd ve png hali var tasarımın.
Normalde yaptığım tasarımları açıklamayı pek sevmiyorum ve doğru bulmuyorum ancak burada sadece benim anlayabileceğim bazı durumlar olduğu için açıklama gereği duyuyorum.
2020 herkesin bildiği ve söyleyeceği gibi çok kötü bir yıl olarak tarihe geçti.Dünya nasıl kötü etkilendiyse ben de 18 yıllık hayatımdaki en kötü dönemi 2020 yılında yaşadım.2020 yılının ilk mart ve temmuz arasındaki döneme 1m dolar verseler dönmem bu tasarımımda o dönemdeki ruh halimide yansıtmak istedim.
Burada anlatamayacağım bir çok nedenden dolayı intiharı düşünecek noktaya gelmiş ve planlamaya başlamıştım sınav gününden bir gün önce bunu denedim ama başarısız oldum neyse buraları anlatarak ajitasyon yapmak istemiyorum 2020 dendiğinde aklıma gelenleri buraya elimden geldiğince aktarmaya çalıştım uzun bir zamandır tasarım yapmıyordum bu benim için de iyi oldu bunun için teşekkür ederim.
En sol resim Avusturya yangınındaki Koalanın fotoğrafı
En sağdaki resim izmir depreminde hayatını kaybeden bir ailenin fotoğrafı
Kobe ve Maradonanın sağındaki resim ise benim intiharı düşünürken intiharla alakalı bir youtube videosuna yazmış olduğum
hem kendimi motive etmesi hem de intihari düşünen insanları motive etmesi amacıyla yazmış olduğum yazı.
Şimdi elle tutulan kartlara gelelim.
1.Kart Tasarımcı Dayıyı keşfettiğim videoları içeriyor ve bana ilham kaynağı olduğu için pozitif etki ettiği için koymak istedim.
2.Kart Sma Hastası Rüzgarın ailesinin yoğun çabaları sonucunda tedavisi için gerekli olan 2m dolar bulundu buna çok sevindiğim ve
beni pozitif etkilediği için yine buraya koydum.
3.Kart İzmir Depreminde enkaz altından çıkarılan Elif buda 2020deki beni mutlu eden nadir olaylardan biriydi ve Elife beraber enkazdan çıkan diğer insanlarıda temsil ediyor aslında bu fotoğraf.
4.Kart Koronadan dolayı eve kapandığımız dönemde tüketimin azalmasına bağlı olarak atıkların azalması ve böylece bir nebzede olsa dünyanın -bizim açımızdan olmasada diğer canlılar açısından- güzelleşmesi.Bunuda bir ağaç fotoğrafı kullanarak simgelemek istedim.
Ayrıca bu karta yakınlaşırsanız benim intiharla alakalı videonun altına yazmış olduğum yoruma verilen yanıtların bir kısmını okuyabilirsiniz buda beni mutlu eden her şeye rağmen hayata tutunmamı sağlayan insanları, dostlarımı temsil ediyor.

Karanlık bir tema seçme sebebim 2020 nin bahsettiğim aylarındaki zihnimi anlatmak istememdi kart oynayan kişilerin yüzleri yok çünkü onlar insan değil benim zihnimin iki parçası birisi her şeye rağmen olaylara optimist bakmayı ve her şeye rağmen yaşama sıkı sıkı tutunmamı söylüyor diğeri ise bu dünyanın yaşanılacak bir yer olmadığını, bu dünyadan gitmem gerektiğini anlatıyor.Tasarımın sağ altında da 3 yıl önce yapmış olduğum Kadına Şiddet ile alakalı video var ama dikkat ederseniz oda karanlık ve karanlık olan tarafım bunuda kullanıyor 3. kartta Pınar Gültekin var, Pınar Gültekinde 2020 yılında öldürülmüş 230a yakın kadından sadece biri.Karanltık tarafım ben ve benim gibi bir çok kişinin kaç yıldan beri bu olaylara tepki göstermesine rağmen kadına şiddet, hayvana tecavüz vb. gibi olayların bir türlü son bulmamasını kullanarak bu dünyanın çoğunlukla kötülerin kazanacağı bir yer olduğunu, bu dünyadan gitmenin en doğru tercih olduğunu söylüyor.

Elimdeki 4 kartın diğer bir anlamıda 4 yapraklı yoncayı temsil ediyor, 4 kart tasarımın diğer objelerine göre daha aydınlık ve renkli buda ne kadar kötü bir durumda olursam olayım her zaman umut olduğunu vurguluyor.

Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim, yazım hatalarından ya da anlatım bozukluklarından dolayı özür dilerim.
Sağlıcakla kalın, iyi günler

sefa

Kayıtlı Kullanıcı
GİDİYORUM...

Dün Attığımı sandım sanırım... yayında göremedim

tüm materyaller ayrı ayrı olup png' sini bulamadıklarım ise Dekupe yapılmıştır...yaklaşık 20 ye yakın ayrı materyal vardır..

konular:
kobe bryant (gazete ve temsili basketbol topu)
vote trump v.s. biden
tesla marsa çeyrek kala (cantlarda tesla logosu)
tik-tok
suriye açmazı
wikipedia
trump vote (oy bayrağı )
wuhan covid-19
gözüken mars
ve yine çocuklar ve yoksulluk...
gidiyorum...jpg

Son düzenleme:

onlineefe211

Kayıtlı Kullanıcı
D20zFL.jpg

SANA KATILIYORUM

Batuhan

Kayıtlı Kullanıcı
Abi tasarımımı görmedin lütfen bakarsan sevinirimBana 2020 yi anlat yarışması tasarımım.png

Mahmut

Moderatör
Bütün çalışmalar Burak Doğan ve ilgili moderatörler tarafından emin olabilirsiniz ki incelenecektir gönlünüzü ferah tutabilirsiniz sizin de anlayacağınız üzere +300 çalışmanın canlı yayında eleştirilmesi ve bakılması mümkün değildir sizi bu konu da anlayışlı olmaya davet ediyorum. :)

Mahmut

Moderatör
oylama ne zaman ?
Dün canlı yayında ufak bir eleme gerçekleşti şu an tasarımların hepsi Burak Doğan ve ilgili moderatörler tarafınca inceleniyor tam olarak benim de bilgim yok ama en son seçilen tasarımlar forum üzerinden oylamaya sunulacak galiba :)

ismail vatansever

Kayıtlı Kullanıcı
Dün canlı yayında ufak bir eleme gerçekleşti şu an tasarımların hepsi Burak Doğan ve ilgili moderatörler tarafınca inceleniyor tam olarak benim de bilgim yok ama en son seçilen tasarımlar forum üzerinden oylamaya sunulacak galiba :)
evet yayını izledim gün içinde denmişti diye hatırlıyorum ben mi görmedim acaba diye düşündüm sağol

Bedirhan

Kayıtlı Kullanıcı
Yarışma : Bana 2020'yi anlat.

Katılımcı: Bedirhan Yılmaz

Proje:3d kompozisyonda elimden geldiğince 2020 yılını anlatmaya çalıştım yorumu sizlere bırakıyorum. Herkese başarılar dilerim.untitled1_proc.pnguntitled2_proc.pnguntitled3_proc.pnguntitled4_proc.pnguntitled5_proc.pnguntitled6_proc.png

Beğenilerin bir hükmü olmayacaktır.
Moderatorlere minik bir uyarı yapmak istedim. Tabi ki elemek sizin ama yanlış anlaşılmak istemem ben sadece 1 çalışmayla katıldım diğerleri o çalışmanın yakından çekimleridir, iyi günler.(Sayfa 19 #544)

Son düzenleme:

sem10line

LogoMerkezi.com
Moderatör
T.C. Onaylı
Web sitesi
www.logomerkezi.com
Arkadaşlar, tekrardan değerlendirilmesini istediğiniz paylaşımlarınızı Link'deki konu altına eklerseniz tekrar değerlendirilmesi açısından yönetim ekibine kolaylık sağlamış olursunuz.

https://1tik.net/threads/tasarimim-degerlendirilmedi-konu-acimi-hk.4267/

• Bu konudaki paylaştığınız çalışmanızın bulunduğu Mesaja gelin,
  • Sağ üst kısmında yer alan Örn: #746 Sağ tıklayın,
  • "Bağlantı adresini kopyala" diyerek,
linkdeki konuya mesaj olarak gönderirseniz tekrar inceleme/değerlendirme açısından yönetim ekibine kolaylık sağlamış olursunuz.

Son düzenleme:

Mahmut

Moderatör

ARuDA

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar yapmış olduğum tasarım değerlendirmeye alınmadı muhtemelen gözden kaçmış olmalı iyi çalışmalar..

Mahmut

Moderatör
Merhabalar yapmış olduğum tasarım değerlendirmeye alınmadı muhtemelen gözden kaçmış olmalı iyi çalışmalar..

Tüm tasarımlar Burak Doğan ve ilgili moderatörler tarafınca değerlendiriliyor gönlünüzü ferah tutabilirsiniz. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
5,689Konular
16,883Mesajlar
9,790Kullanıcılar
TaytaySon üye