DUYURU "Bana 2020 Yılını Anlat" Ödüllü Tasarım Yarışması Hakkında Sorularınız Buraya!

Phoenix

Kayıtlı Kullanıcı
Hazır olarak değerlendirdiğiniz şeyler neler? Örneğin internetten bir koronavirüs resmi kullanabilir miyiz?

profiterol

Kayıtlı Kullanıcı
Yarışma Konusunda bütün görseller çıkıyor ve muhtemelen beğeniye göre sıralanıyor. Burdaki beğeniler yarışmayı etkileyecek mi? Kazanan neye göre belirlenecek?

melisamacit

Yönetici
T.C. Onaylı
Web sitesi
www.1tik.net
Yarışma Konusunda bütün görseller çıkıyor ve muhtemelen beğeniye göre sıralanıyor. Burdaki beğeniler yarışmayı etkileyecek mi? Kazanan neye göre belirlenecek?
O görseller genel olarak bakıldığında hepimize birer önizleme kısayolu sağlaması için konunun üst kısmında toplu olarak duruyorlar.
Beğeniler ise üyelerin birbirlerine gösterdiği destek anlamına gelir bir nevi oylama sayılır ancak yarışma sonucunu doğrudan etkilemez.
Kazanan çalışma özgün olup yarışmaya özel hazırlanmış kişilerin ortaya çıkardığı o iş ile neredeyse herkesi etkileyebilecek potansiyelde bir tasarım ortaya koymuş olur.
Dolayısıyla tasarımlar özgün olmalı, içerik ve görsellik açısından ayırt edici nitelikte olmalıdır.

Merhaba,çalışmaları sunma tarzımızdan puan kırılabilir mi? Örneğin bazı çalışmaların sağ alt köşesinde 1tik.net yazısı bulunmakta.Çalışmamın geçerlilik kazanması için gerekli şartları verebilir misiniz?
Çalışmanız bir görselden ibaret olacağı için öne çıkacak ve değerlendirilecek olan çalışmanın kendisidir. Ancak siz elbette sunuma özen gösterdiğinizde bu algıda olumlu bir etki yaratacaktır.
Gönderdiğiniz görsellerin sağ alt köşesinde yer alan filigranımız sitemizin otomatik bir özelliğidir. Sizin için bunun olumsuz bir etkisi olmayacaktır.
Tasarımlarınızın yarışmada geçerlilik sağlaması için yorumlarda görselin gönderilmesi ve amacına uygun olarak özgün olması yeterlidir.

sanatagii

Kayıtlı Kullanıcı

Ekli dosyalar

• 20200.jpg
    20200.jpg
    701.3 KB · Görüntüleme: 19

Phoenix

Kayıtlı Kullanıcı
Hazır olarak değerlendirdiğiniz şeyler neler? Örneğin internetten bir koronavirüs resmi kullanabilir miyiz?

Ruslan Abbasov

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba bu resmi bilgisayarım olmadığı için telefonumdan yapdım umarım beyenirsiniz. Resimde kafası korona çizimli asker formasında biri var burda terroru anlatmak istedim Hatayda çıkarılan yangına vurgu yaptım kafasını korona yapma sebebim virüsün çoğalmasının sebebi insanların sorumsuz olmasıdır. Ağacın arkasındakı koala bir orman yangınında hayatda kalmış ve o günün en flaş haberi olmuştu. Yerde olan çat İzmirde olan deprem. Resmi bir uçurumda yapmamsa bu dünyanın bir sonu olduğunu ve birgün herşeyin biteceyini anlatmak istedim

Ekli dosyalar

• Без названия25.jpg
    Без названия25.jpg
    401.3 KB · Görüntüleme: 17

againzeyn

Kayıtlı Kullanıcı
Yarışma haftası programım hata verdi, başka programdan amatörce yapmak zorunda kaldım :( Herkese bol şans çok güzel tasarımlar görüyorum umarım daha fazlasını da alırsınız.
Bir dahaki senelerimizin iyi geçmesi dileğiyle...

Ekli dosyalar

• Haklarını Ödeyemeyiz.jpg
    Haklarını Ödeyemeyiz.jpg
    349.6 KB · Görüntüleme: 16

Konlayn

Kayıtlı Kullanıcı

Ekli dosyalar

• Screenshot_20201213-185542~2.png
    Screenshot_20201213-185542~2.png
    203.9 KB · Görüntüleme: 14

YUNUS EMRE

Kayıtlı Kullanıcı

Yburak41

Kayıtlı Kullanıcı
Bunu ibispaint adlı bir mobil uygulamada yaptım umarım beğenirsiniz.

Arif

Kayıtlı Kullanıcı
Sonuçlar ne zaman açıklanacak? Değerlendirme videosu mu yapacaksınız yoksa canlı yayında mı değerlendireceksiniz?

melisamacit

Yönetici
T.C. Onaylı
Web sitesi
www.1tik.net

arda41yildiz

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar, acaba yarışma ne zaman sonuçlanır? Tasarımları değerlendirdiğiniz bir video gelir mi acaba? Çok saygılar ve saygılar efendim ❤️

emekliassass

Kayıtlı Kullanıcı
sade bir şeyler denedim. Umarım beğenilir. Merakla bekliyorum.

Ekli dosyalar

• 1yıl sosyal mesafe.png
    1yıl sosyal mesafe.png
    458.7 KB · Görüntüleme: 10

ulvimzade

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba ben yaptigim caliwmayi pdf olarak yolladim gorsel olarak digil yariwmaya katilmiwmiyim yoksa pdf digilde gorsel gondermek sartmiydi? eyer katilamamissam cok uzulurum cok hevesliydim cunki kendimede guveniyodum. lutfen cevaplarsaniz cok sevinirim1608051103255.png

Son düzenleme:

arda41yildiz

Kayıtlı Kullanıcı
Sonuçlar ne zaman , nerede , saat kaçta açıklanacak? Lütfen bu konuda bizleri bilgilendirir misiniz? Teşekkür ederim şimdiden.

5,690Konular
16,885Mesajlar
9,799Kullanıcılar
alicanelagozSon üye