Üye olmak ve diğer içeriklerden de faydalanabilmek için buraya tıklayınız.

Üye olup şifrenizi unuttuysanız "Şifremi Unuttum" adresini kullanabilirsiniz

Forum kurallarını okumak için lütfen buraya tıklayınız .

Affinity mi? Adobe mi?

20 Şub 2020
20
10
3
www.bitcoinisawesome.com
ΤΙΚ
💎63
Arkadaşlar duymuşsunuzdur belki; Serif, Affinity programlarında yüzde 50 indirim yaptı. Affinity Designer şu an 169 TL'ye denk geliyor. Fiyat aşırı uygun, bu yüzden size sormak istedim. Affinity kullanan var mı? Affinity ve Adobe arasında bir karşılaştırma yapsak artılar eksiler neler olur?

Sevgiler.

• Beğen
Tepkiler: vandetta87 ve baye
5 Şub 2020
45
44
18
ΤΙΚ
💎200
Aslında çok pratik araçları var ama alışkanlık meselesi. %80 kısayolları aynı. Story, broşür, tanıtım işleri için güzel eklentileri de mevcut. Sürekli gelişim de gösteriyor. Birisi aylık ödeme ile bu fiyata geliyor, birisi programı komple veriyor. Tasarım işi yapan için çok büyük bir para değil. AD bu fiyata şansı hak ediyor bence.

• Beğen
Tepkiler: neseliol
1 Mar 2020
37
23
8
ΤΙΚ
💎54
Yanlış hatırlamıyorsam lisansı kalıcıydı adobe gibi kiralama değil. Bu bir avantaj eğer affinity ürünlerinin hepsini alıp başka bir işle asla işim olmayacak diyorsan alınabilir hatta kesin alınmalıdır diyebilirim. Fakat adobe üzerinde bulunan birçok programı kullanman gerekiyorsa ve gelirin iyiyse adobe kullanman daha mantıklı olacaktır. Tüm bunların değerlendirmesini yaptıktan sonra tasarımcı dayının videosunu izleyip son değerlendirmeni yapmanı öneririm.