NASIL YAPILIR? Adobe Photoshop 2021 Kurulumu - MacOS Catalina Sürüm 10.X

arcface

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.arcface.net
hocam merhabalar. tekrardan yazıyorum kusura bakmayın lütfen. belirttiğiniz yolları izleyerek kurulumu gerçekleştirdim, crackledim fakat açmak istediğim zaman "beklenmedik şekilde kesildi" uyarısı alıyorum. araştırdım fakat bir çözüm yolu bulamadım. bilginiz var mıdır acaba?
creative cloud yüzündendir tekrardan tamamen kaldır sistemden yeniden crackle photoshop açmadan creative cloud tamamen kaldır ben hala crackli şekilde kullanmaya devam ediyorum dediğim gibi yaparsan bir sorun yaşamazsın.

lawrence

Kayıtlı Kullanıcı
Aylardır böyle bir şey arıyordum. Herkes çok karışık anlatıyordu. Çok teknik birseydi. Böyle karışık birşeyi hiç bilmeyen hiçböyle şeylerle alakası olmayan bir insan olarak tane tane anlattığınız yapabildim. (Bu arada dmg dosyası ben de inmedi izin vermedi. İsmini google yazıp başka bir yerden indirdim. İndirme işlemi 3 saat felan sürdü. Onun üzerine sizin anlattığınız adımları takip ettim.) Fotoğrafımı da denedim. Bunun için size çok minnettarım. O kadar ihtiyacım vardı ki. Çok çok teşekkür ediyorum size. Yolunuz açık olsun.

arcface

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.arcface.net
Aylardır böyle bir şey arıyordum. Herkes çok karışık anlatıyordu. Çok teknik birseydi. Böyle karışık birşeyi hiç bilmeyen hiçböyle şeylerle alakası olmayan bir insan olarak tane tane anlattığınız yapabildim. (Bu arada dmg dosyası ben de inmedi izin vermedi. İsmini google yazıp başka bir yerden indirdim. İndirme işlemi 3 saat felan sürdü. Onun üzerine sizin anlattığınız adımları takip ettim.) Fotoğrafımı da denedim. Bunun için size çok minnettarım. O kadar ihtiyacım vardı ki. Çok çok teşekkür ediyorum size. Yolunuz açık olsun.
Rica ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

tvolk

Kayıtlı Kullanıcı
Hocam dediklerini yaptım ama bende resimdeki hatayı alıyorum. Yardımcı olursan çok sevinirim.

Ekran Resmi 2021-08-30 12.40.08.png

Ast07

Kayıtlı Kullanıcı
M1 islemcili MacBook Pro icin isletim sistemi Big Sur Adobe illustrator kurulumunda sürekli hata veriyor 2021 in tum versiyonlarını denedim. Bu konuda bana yardimci olabilirmisniz? Teşekkürler
Not: Sizin kurulum tanıtım dosyanizi kullanıyorum. Terminalde asagidaki hatayı veriyor

Ekli dosyalar

• Screen Shot 2021-08-30 at 17.57.17.png
    Screen Shot 2021-08-30 at 17.57.17.png
    39.7 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:

arcface

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.arcface.net
M1 islemcili MacBook Pro icin isletim sistemi Big Sur Adobe illustrator kurulumunda sürekli hata veriyor 2021 in tum versiyonlarını denedim. Bu konuda bana yardimci olabilirmisniz? Teşekkürler
Not: Sizin kurulum tanıtım dosyanizi kullanıyorum. Terminalde asagidaki hatayı veriyor
ahmet terminal'de okuturken kodları yazarken arasına boşluk koy chmod +w şeklinde son boşluğu koyduktan sonra dosyayı sürükle.

arcface

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.arcface.net

Ast07

Kayıtlı Kullanıcı
ahmet terminal'de okuturken kodları yazarken arasına boşluk koy chmod +w şeklinde son boşluğu koyduktan sonra dosyayı sürükle.
evet dediğiniz sekildede yaptım boşluk bıraktım ama olmadı. Ekteki hataları veriyor sırası ile

Ekli dosyalar

• Screen Shot 2021-08-31 at 10.59.04.png
    Screen Shot 2021-08-31 at 10.59.04.png
    36.8 KB · Görüntüleme: 14
  • Screen Shot 2021-08-31 at 10.59.32.png
    Screen Shot 2021-08-31 at 10.59.32.png
    48.5 KB · Görüntüleme: 14
  • Screen Shot 2021-08-31 at 10.59.49.png
    Screen Shot 2021-08-31 at 10.59.49.png
    22.2 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:

tvolk

Kayıtlı Kullanıcı
Kaç tane indirdim ama hep aynı oldu.

"
Last login: Tue Aug 31 12:14:12 on ttys000

/Volumes/Adobe\ Photoshop\ 2021\ v22.3/Extra/Install.app/Contents/MacOS/Install ; exit;

volk@Volkan-MacBook-Air ~ % /Volumes/Adobe\ Photoshop\ 2021\ v22.3/Extra/Install.app/Contents/MacOS/Install ; exit;

Exit:Code: 1

Saving session...

...copying shared history...

...saving history...truncating history files...

...completed.

Deleting expired sessions...none found.

[İşlem tamamlandı]"

Son düzenleme:

tvolk

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar M1 cipli kulananlar bu linkteki YouTube sayfası sağlam ve çalışan linkleri veriyor.

arcface

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.arcface.net
evet dediğiniz sekildede yaptım boşluk bıraktım ama olmadı. Ekteki hataları veriyor sırası ile
+w'de de w'den sonra boşluk koyacaksın. Gene birlieşik yazmışsın.

arcface

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.arcface.net
Kaç tane indirdim ama hep aynı oldu.

"
Last login: Tue Aug 31 12:14:12 on ttys000

/Volumes/Adobe\ Photoshop\ 2021\ v22.3/Extra/Install.app/Contents/MacOS/Install ; exit;

volk@Volkan-MacBook-Air ~ % /Volumes/Adobe\ Photoshop\ 2021\ v22.3/Extra/Install.app/Contents/MacOS/Install ; exit;

Exit:Code: 1

Saving session...

...copying shared history...

...saving history...truncating history files...

...completed.

Deleting expired sessions...none found.

[İşlem tamamlandı]"
Daha önce normal sürüm kurdu isen ve giriş yaptı isen ondan kaynaklanıyor olabilir sıfırlamayı dene bilgisayarı tekrar kur.

capturedbymert

Kayıtlı Kullanıcı
yok mu hiç güncel bi video , rehber , link ?
yapamıyorum kaç tane sürüm indirdim

capturedbymert

Kayıtlı Kullanıcı
yoğun araştırmalar sonucu bu videodaki linkten de bakabilirsiniz

begum8

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba, siteye sırf linki görebilmek için kayıt oldum ve 2 gündür farklı sitelerden indirdiğim kurulum dosyalarını mac a kurmaya uğraşıyorum bir türlü becerememiştim detaylı anlatım ve emeğiniz için teşekkür ederim. Yorumlarda arkadaşların yazdığı hataları bende tek tek aldım ama verdiğiniz cevaplara uyarak hep yeniden başladım kurulumu bitirdim açılıyor ve çalışıyor hiçbir sorun yok :)

arcface

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.arcface.net
Merhaba, siteye sırf linki görebilmek için kayıt oldum ve 2 gündür farklı sitelerden indirdiğim kurulum dosyalarını mac a kurmaya uğraşıyorum bir türlü becerememiştim detaylı anlatım ve emeğiniz için teşekkür ederim. Yorumlarda arkadaşların yazdığı hataları bende tek tek aldım ama verdiğiniz cevaplara uyarak hep yeniden başladım kurulumu bitirdim açılıyor ve çalışıyor hiçbir sorun yok :)
Şöyle hemen pes etmeyip deneyip yorumları okuyanları seviyorum.

l_uysal

Kayıtlı Kullanıcı
son paylaşılan iki videodaki linki de indirip denedim kurulum aşamasına geçtikten sonra hata verdi kurulamıyor. m1 için uygun diyor ama yapamadım. yönlendirirseniz sevinirim.

l_uysal

Kayıtlı Kullanıcı
501 hata kodu veriyor.

Son düzenleme:

lawrence

Kayıtlı Kullanıcı
Big Sur yazılımından sonra bende de çalışmadı. Tekrar son eklediğiniz videodaki sürümü de yükledim. Ancak önceden çalışan ınstall dosyası şimdi çalışmıyor. Bilmeden bişeyi sildim. Nasıl çalıştıracağımı bilmiyorum? Bana nasıl yardımcı olabilirsiniz? Ekran fotoğrafı ekde.

Ekli dosyalar

• Ekran Resmi 2021-09-11 21.48.50.png
    Ekran Resmi 2021-09-11 21.48.50.png
    1.1 MB · Görüntüleme: 5

lawrence

Kayıtlı Kullanıcı
adobe creative cloud programını indirip güncellemeleri kapatıp dener misiniz ?
M1 kullanıyorum ve crack işlemlerini yaptım ama çok uğraşmıştım
adobe creative cloud uygulamasını "onar kısmına" bastım defalarca "indiriliyor" diyor. Ancak hiçbirşey olmuyor?

ibrahimyzr

Kayıtlı Kullanıcı
T.C. Onaylı
adobe creative cloud uygulamasını "onar kısmına" bastım defalarca "indiriliyor" diyor. Ancak hiçbirşey olmuyor?
Hocam creative cloud üzerinden uygulama yüklü ise kaldırıp tekrar indirin. İnternetinizle de alakalı olabilir.

lawrence

Kayıtlı Kullanıcı
Hocam creative cloud üzerinden uygulama yüklü ise kaldırıp tekrar indirin. İnternetinizle de alakalı olabilir.
Uygulamayı kaldırıp tekrar indirdim. Benim sorum Big sur yazılımından sonra yüklediğimiz photoshop'daki extradaki ınstall tıkladığında hata veriyor olması. uygulamayı kaldırıp yüklemem bişeyi değiştirmedi. Anlayamıyorum nerede hata yapıyorum?

Oğuzcan

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba dostum baglantı link den yapmaya calıstım ama gırmıyor nedense

arcface

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.arcface.net

Gagavuz

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba, bu tarz programları yüklediğimizde şifrelerimizin çalınma ihtimali var mı?

5,683Konular
16,874Mesajlar
9,750Kullanıcılar
obbproSon üye