NASIL YAPILIR? Adobe Kurumsal Fatura Ayarları

sonerdilek

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar;
Adobeden şirketim için ürün aldım fakat fatura ayarlarını göremedim. Yani fatura başlığı bilgilerini (adres, vergi no vb.) nereden oluşturuyoruz daha önce bu deneyimi yaşamış kişilerden bilgi rica ederim.

ibrahimyzr

Kayıtlı Kullanıcı
T.C. Onaylı

adresinden giriş yapın.

Planınız veya ürününüz için Faturaları görüntüle'yi seçin.

orders-and-invoices-screen.png.img.png

İlgili simgeyi seçerek faturanızı görüntüleyin, indirin veya e-posta ile gönderin.

invoices-billing-history.png.img.png

Daha detaylı bilgi için:

Not: Kurumsal olarak çıkıyor mu bilemiyorum hocam. Detaylı bağlantıya tıklayıp oradan bakabilirsiniz. Yoksa destek ile iletişime geçip elde edebilirsiniz diye düşünüyorum. Kolay gelsin.

sonerdilek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi için teşekkürler ibrahim, aslında faturayı görüntülemeyi sormamıştım faturayı düzenleyebilmekti amacım. Sorunuda çözdüm aynı problemi yaşayan olursa canlı destekten ulaşmaları gerekiyor adobeye. Gayette ilgililer onlara fatura başlığını verdim ve manuel olarak hallettiler.

ibrahimyzr

Kayıtlı Kullanıcı
T.C. Onaylı
Bilgi için teşekkürler ibrahim, aslında faturayı görüntülemeyi sormamıştım faturayı düzenleyebilmekti amacım. Sorunuda çözdüm aynı problemi yaşayan olursa canlı destekten ulaşmaları gerekiyor adobeye. Gayette ilgililer onlara fatura başlığını verdim ve manuel olarak hallettiler.
evet hocam :) ben de gidişattan anladım o yüzden destekle iletişime geçmeniz daha güzel olur diye en son kısımda belirttim :) kolay gelsin.

5,684Konular
16,875Mesajlar
9,752Kullanıcılar
tolgasazakSon üye