Adobe crack dosyası

gencaybaser

Kayıtlı Kullanıcı
Merhbalar Adobe Creative Cloud'dan indirilen adobe ürünleri crack dosyası olan paylaşabilir mi ?

mavimuratince

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba güncel programların crack dosyasını bulamadım hepsini tek tek crakli şekil de
indirdim ben

gencaybaser

Kayıtlı Kullanıcı
indirdiğiniz linkleri paylaşabilirmisiniz

paşa

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
1tik.net
Şöyle bir durum var Google da "Adobe pre activated " sürümlerini aratın programları indirin
kurulum önce internet bağlantınızı kapatın kurulumu yapın ardından calıştırmadan önce
Windows Güvenlik Duvarindan prog. Erişim Engellemesi yapın sorunsuz kullanın ...

Erol Ilbay

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaslar SA. En son "Adobe Zii 2020 - 5.2.0" Creative Cloud'dan indirilen programlari Patch yapmiyor/ desteklemiyor.
5.2.0'in patch yapabildigi "CC 2020 Photoshop - Illustrator-Indesign, vs." yer var mi? Yardimci olursaniz memnun olurum.
Simdiden tesekkurler.

Bugrafik

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaslar SA. En son "Adobe Zii 2020 - 5.2.0" Creative Cloud'dan indirilen programlari Patch yapmiyor/ desteklemiyor.
5.2.0'in patch yapabildigi "CC 2020 Photoshop - Illustrator-Indesign, vs." yer var mi? Yardimci olursaniz memnun olurum.
Simdiden tesekkurler.

Paşa'nın dediği gibi programlar sorunsuz çalışıyor. Zii ile uğraşmayın derim. "Adobe pre activated" diye istediğiniz programı aratıp indirerek kullanabilirsiniz.

Erol Ilbay

Kayıtlı Kullanıcı
Paşa'nın dediği gibi programlar sorunsuz çalışıyor. Zii ile uğraşmayın derim. "Adobe pre activated" diye istediğiniz programı aratıp indirerek kullanabilirsiniz.

Googleda onca aramama ragmen " Adobe pre activated" dogru durust calisan bi program bulamadim. :cautious:
Bulup indirdiklerim hep hata verdi... :confused:
Tavsiye edeceginiz calisan linkler varmi. Tabii Mac için...o_O

paşa

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
1tik.net
Googleda onca aramama ragmen " Adobe pre activated" dogru durust calisan bi program bulamadim. :cautious:
Bulup indirdiklerim hep hata verdi... :confused:
Tavsiye edeceginiz calisan linkler varmi. Tabii Mac için...o_O

Adobe pre activated sürümleri sadece windows için... macosx sürümleri için Adobe Zii 2020 - 5.2.0 desteklediği sürümleri göz atın .. torrent sitelerinden programları indirin

5,683Konular
16,874Mesajlar
9,750Kullanıcılar
obbproSon üye