Üye olmak ve diğer içeriklerden de faydalanabilmek için buraya tıklayınız.

Üye olup şifrenizi unuttuysanız "Şifremi Unuttum" adresini kullanabilirsiniz

Forum kurallarını okumak için lütfen buraya tıklayınız .

Adobe crack dosyası

5 Şub 2020
153
469
63
Ankara
1tik.net
ΤΙΚ
💎140
Şöyle bir durum var Google da "Adobe pre activated " sürümlerini aratın programları indirin
kurulum önce internet bağlantınızı kapatın kurulumu yapın ardından calıştırmadan önce
Windows Güvenlik Duvarindan prog. Erişim Engellemesi yapın sorunsuz kullanın ...

5 Şub 2020
24
4
8
52
Hollanda
ΤΙΚ
💎39
Arkadaslar SA. En son "Adobe Zii 2020 - 5.2.0" Creative Cloud'dan indirilen programlari Patch yapmiyor/ desteklemiyor.
5.2.0'in patch yapabildigi "CC 2020 Photoshop - Illustrator-Indesign, vs." yer var mi? Yardimci olursaniz memnun olurum.
Simdiden tesekkurler.

5 Şub 2020
2
0
1
ΤΙΚ
💎32
Arkadaslar SA. En son "Adobe Zii 2020 - 5.2.0" Creative Cloud'dan indirilen programlari Patch yapmiyor/ desteklemiyor.
5.2.0'in patch yapabildigi "CC 2020 Photoshop - Illustrator-Indesign, vs." yer var mi? Yardimci olursaniz memnun olurum.
Simdiden tesekkurler.

Paşa'nın dediği gibi programlar sorunsuz çalışıyor. Zii ile uğraşmayın derim. "Adobe pre activated" diye istediğiniz programı aratıp indirerek kullanabilirsiniz.

5 Şub 2020
24
4
8
52
Hollanda
ΤΙΚ
💎39
Paşa'nın dediği gibi programlar sorunsuz çalışıyor. Zii ile uğraşmayın derim. "Adobe pre activated" diye istediğiniz programı aratıp indirerek kullanabilirsiniz.

Googleda onca aramama ragmen " Adobe pre activated" dogru durust calisan bi program bulamadim. :cautious:
Bulup indirdiklerim hep hata verdi... :confused:
Tavsiye edeceginiz calisan linkler varmi. Tabii Mac için...o_O

5 Şub 2020
153
469
63
Ankara
1tik.net
ΤΙΚ
💎140
Googleda onca aramama ragmen " Adobe pre activated" dogru durust calisan bi program bulamadim. :cautious:
Bulup indirdiklerim hep hata verdi... :confused:
Tavsiye edeceginiz calisan linkler varmi. Tabii Mac için...o_O

Adobe pre activated sürümleri sadece windows için... macosx sürümleri için Adobe Zii 2020 - 5.2.0 desteklediği sürümleri göz atın .. torrent sitelerinden programları indirin