Adobe After Effects açılmıyor

tasarimcidayi

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
1tik.net
Adobe After Effects açılmıyor tıkladığımda, ilk ekran geliyor ve öyle kalıyor, daha önceden açılıyordu.

Creative cloud bilgisayarınızda yüklü mü?
  1. Yüklü değilse mutlaka yükleyin.
  2. Eğer yüklü ise giriş yapmalısınız bu hata sıklıkla "creative cloud girişi yapılmadığında" görülür.
Creative cloud yüklüyse ve giriş yaptıysanız ( ücretsiz hesapla da giriş yapsanız olacaktır) buna rağmen açılmıyorsa;
  1. Crackli olarak kullanıyorsanız farklı bir crack metodu deneyin.
  2. Orjinal kullanıyorsanız yazılımı kaldırıp tekrar kurmayı deneyin.

kaganakin

Kayıtlı Kullanıcı
Yukarıda yazılanlara ek olarak;

@sailer

1-) C:\Program Files (x86)\Common Files\Adobe\SLCache kısmındaki Cache dosyalarını temizlemeyi dener misiniz? (Fakat silmeden önce yine de bir yedeğini alın ne olur ne olmaz diye)

2. olarak ben bu sorunu sık olarak özellikle Media Encoder da yaşıyorum. AMD Radeon ekran kartı olan bir Laptop'da her ekran kartı güncellemesinde veya ekran kartını kaldır kur yaptığımda ilk ekran geliyor ve yazılar akmadan geri kapanıyor. bunu da şöyle çözüyorum,

Radeon Software üzerinden, Geçişli Grafikler kısmına Media Encoder'ı ekliyorum ve Yüksek Performans da çalıştırıyorum. Sorunum bu şekilde çözülüyor.

Sizin de eğer önceden açılıyor birden açılmamaya başladıysa bu tarz bir ekran kartı sorununuz olabilir, program ekran kartı ile çalışmadığı için açılmıyor olabilir.

Tabi bunların hepsi birer ihtimal.

iyi forumlar.

5,684Konular
16,875Mesajlar
9,752Kullanıcılar
tolgasazakSon üye