6 Bin Liraya Kadar Laptop Önerisi

Eawald

Kayıtlı Kullanıcı
Bir yakınım kızına laptop almak istiyor. 6 bin liraya kadar önerebileceğiniz özellikle ders için arada da sistem gerektirmeyen oyunları oynatabilecek bir laptop önerebilir misiniz? 6 bin bütçenin laptop için az olduğunu biliyorum fakat maksimum bu kadar bütçe ayırabilmişler.

Mahmut

Moderatör

Bu cihazlara ve buna benzer cihazlara göz atabilirsin, oyun konusunda çok fazla bir şey beklememek lazım ama çok fazla sistem gerektirmeyen oyunları örnek vermek gerekirse ETS2, CS-GO gibi oyunları rahatlıkla çalıştırır.

Eawald

Kayıtlı Kullanıcı

Bu cihazlara ve buna benzer cihazlara göz atabilirsin, 5-6 bin lira bütçeyle piyasa baktığımız zaman alınabilecek en iyi cihazlar bunlar ve bu cihazlarla benzer özellik gösteren diğer cihazlar, oyun konusunda çok fazla bir şey beklememek lazım ama çok fazla sistem gerektirmeyen oyunları örnek vermek gerekirse ETS2, CS-GO gibi oyunları rahatlıkla çalıştırır.
Çok teşekkür ederim hocam. Acer laptop fiyatına göre baya iyi geldi bana.

Son düzenleme:

Mahmut

Moderatör

arcface

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.arcface.net
yeni bir arkadaşıma aldırdım bütçeyi 7'ye çıkart bence bunu al çünkü onun da bütçesi 6'idi fakat 6 bin ile alabielceğin bir cihaz bu bilgisayarın yarı gücünde bile değil bin lira fazla versin bunu alsın bunun güzelliği şu güçlendirebiliyorsun ramleri değiştirir m2 soketi bulunuyor ilerde m2 alıp takabilir tasarımı da çok güzel ekran kalitesi çok iyi tüm programları sorunsuz çalıştırıyor bizzat sistemi içine ben kurdum tüm adobe 2021 programlarını kurdum hepsini test ettim gayet şahane iş yaptırıyor her türlü oyunu da oynayabilir söyle bin lira fazla koysun bunu alsın.

Ama yok yapamıyor ise illa 6 bin bütçe ise bunu tercih edebilir fakat dediğim gibi önerim bin lira koyup üstte verdiğimi alması olur.

Caner Sefa

İnsan öğrenmeyi bıraktığı gün yaşlanır..
Moderatör
Kayıtlı Kullanıcı

şuan stokta yok ama şehir seçip magaza sorgulatabilirsiniz

5,690Konular
16,885Mesajlar
9,803Kullanıcılar
byulkucuSon üye