31 ilde 2 gün sokağa çıkma yasağı ilan edildi!

MotifWeb

Kayıtlı Kullanıcı
Cuma akşamından açıklanmamalıydı bence insanlar haftasonu için tedbirlerini erkenden almaliydilar

yune

Kayıtlı Kullanıcı
şuanda marketlerde kuyruk var, süt almaya indim gelenlerin birçoğu sigara almak için gelmiş :unsure:

SercanArslan

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.sercanarslan.com
Açıklanma şekli yanlış oldu. Önce yasak duyurusu yapıldı. Detay verilmedi. İnsanlar sokaklara döküldü. Halbuki yasak kararıyla birlikte bu yasağın detayları açıklanmış olsaydı insanlar sokaklara dökülmezdi. Açıklama şekli olarak yanlış yapıldı.

nnb23'

Kayıtlı Kullanıcı
Koskoca bir absürt komedinin içerisindeyiz sanki, şaka gibi.. Ne bu açıklamayı yapanlar doğru şekilde açıklayabildi, ne de halk bunu kaldırabildi. Kola ya da çekirdeksizlikten kimse ölmezdi, insanımızın böyle davranacağını da öngörmek ve ona göre bir açıklama yapmak (fırın, eczane vs detayları) zor olmamalıydı. Onca çaba, onca sağlık çalışanının emekleri 2 saatte çöp oldu ? Cidden ağlanılası sadece. Daha sahaya geçmeden benim içim kurudu, ben kaldıramamaya başladım ? Allah sağlık çalışanlarına, tüm sorumluluğun yükünü taşımak zorunda kalan sağlık bakanına sabır versin denir bu saatten sonra..

EmineK

Kayıtlı Kullanıcı
İşte 1 aydır süren evdekal karantinası böylece 1,5 saatte çok güzel bir şekilde yok edildi. Pes valla bu kadar vizyonsuzluk olamazdı başardılar

5,683Konular
16,874Mesajlar
9,750Kullanıcılar
obbproSon üye