Neler yeni

Welcome to 1tik.net | Yeni Nesil Paylaşım Platformu

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

31 ilde 2 gün sokağa çıkma yasağı ilan edildi!

Katılım
4 Nis 2020
Mesajlar
77
Tepkime puanı
91
Puanları
18
Cuma akşamından açıklanmamalıydı bence insanlar haftasonu için tedbirlerini erkenden almaliydilar
 
Katılım
5 Şub 2020
Mesajlar
97
Tepkime puanı
62
Puanları
23
şuanda marketlerde kuyruk var, süt almaya indim gelenlerin birçoğu sigara almak için gelmiş :unsure:
 
Katılım
5 Şub 2020
Mesajlar
115
Tepkime puanı
106
Puanları
43
Yaş
42
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.sercanarslan.com
Açıklanma şekli yanlış oldu. Önce yasak duyurusu yapıldı. Detay verilmedi. İnsanlar sokaklara döküldü. Halbuki yasak kararıyla birlikte bu yasağın detayları açıklanmış olsaydı insanlar sokaklara dökülmezdi. Açıklama şekli olarak yanlış yapıldı.
 
Katılım
10 Nis 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
24
Koskoca bir absürt komedinin içerisindeyiz sanki, şaka gibi.. Ne bu açıklamayı yapanlar doğru şekilde açıklayabildi, ne de halk bunu kaldırabildi. Kola ya da çekirdeksizlikten kimse ölmezdi, insanımızın böyle davranacağını da öngörmek ve ona göre bir açıklama yapmak (fırın, eczane vs detayları) zor olmamalıydı. Onca çaba, onca sağlık çalışanının emekleri 2 saatte çöp oldu ? Cidden ağlanılası sadece. Daha sahaya geçmeden benim içim kurudu, ben kaldıramamaya başladım ? Allah sağlık çalışanlarına, tüm sorumluluğun yükünü taşımak zorunda kalan sağlık bakanına sabır versin denir bu saatten sonra..
 
Katılım
1 Nis 2020
Mesajlar
91
Tepkime puanı
36
Puanları
23
Konum
İstanbul
İşte 1 aydır süren evdekal karantinası böylece 1,5 saatte çok güzel bir şekilde yok edildi. Pes valla bu kadar vizyonsuzluk olamazdı başardılar
 
Üst Alt