Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

31 ilde 2 gün sokağa çıkma yasağı ilan edildi!

şuanda marketlerde kuyruk var, süt almaya indim gelenlerin birçoğu sigara almak için gelmiş :unsure:

Açıklanma şekli yanlış oldu. Önce yasak duyurusu yapıldı. Detay verilmedi. İnsanlar sokaklara döküldü. Halbuki yasak kararıyla birlikte bu yasağın detayları açıklanmış olsaydı insanlar sokaklara dökülmezdi. Açıklama şekli olarak yanlış yapıldı.

Koskoca bir absürt komedinin içerisindeyiz sanki, şaka gibi.. Ne bu açıklamayı yapanlar doğru şekilde açıklayabildi, ne de halk bunu kaldırabildi. Kola ya da çekirdeksizlikten kimse ölmezdi, insanımızın böyle davranacağını da öngörmek ve ona göre bir açıklama yapmak (fırın, eczane vs detayları) zor olmamalıydı. Onca çaba, onca sağlık çalışanının emekleri 2 saatte çöp oldu ? Cidden ağlanılası sadece. Daha sahaya geçmeden benim içim kurudu, ben kaldıramamaya başladım ? Allah sağlık çalışanlarına, tüm sorumluluğun yükünü taşımak zorunda kalan sağlık bakanına sabır versin denir bu saatten sonra..

İşte 1 aydır süren evdekal karantinası böylece 1,5 saatte çok güzel bir şekilde yok edildi. Pes valla bu kadar vizyonsuzluk olamazdı başardılar

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap