SORU 150 TL Bluetooth Kulaklık Önerisi

barisprlk0

Kayıtlı Kullanıcı
Maksimum 150 tl bluetooth kulaklık almam gerekiyor. Kulakiçi olması çoook daha iyi olur

Xiaomi redmi airdots basic 2 öneriliyor

Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

Mahmut

Moderatör
Kulak üstü kulaklık düşünürsen tavsiye ederim fiyatına göre idare eder. Yaklaşık 6 ay önce almıştım halen kullanıyorum arada, kalite olarak 150TL lik bir ürüne göre gayet iyi diyebilirim ama çok fazla bir şey beklememek lazım. :)

barisprlk0

Kayıtlı Kullanıcı
Kulak üstü kulaklık düşünürsen tavsiye ederim fiyatına göre idare eder. Yaklaşık 6 ay önce almıştım halen kullanıyorum arada, kalite olarak 150TL lik bir ürüne göre gayet iyi diyebilirim ama çok fazla bir şey beklememek lazım. :)
Teşekkür ederim , kulak içi kulaklık olması daha iyi olur :)

arcface

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.arcface.net
çok zor şu dönem de özellikle 150-200 liraya kulaklık bulmak iyi düzeyde bir kulaklık bulmak yok resmen sana önerim 2 inci el alman olur. jbl ürünleri felan 150-250 arasında bulunuyor letgo vb. yerlerde.

Ben eski kulaklığımı 2 inci el almıştım sonra airpods pro aldım eski kullaklığımı letgodan geri sattım benim gibi satan çok var sapa sağlam şekilde bulabilmen mümkün. Ayrıca deneme şansın var 2 inci elde denemeden almazsın yani.

Bahadır

Üslubun kişiliğindir.
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.bahadirozgur.com
Ürün marka model tavsiye edemeyeceğim.. Ancak verdiğiniz linkte Xiaomi kulaklık için çok olumlu yorumlar var.. Fiyatına göre iyi bir performans izlenimi verdi.. Bence direk o ürünle ilgili internetten forum / yorumları araştırınız.. (y)

Caner Sefa

İnsan öğrenmeyi bıraktığı gün yaşlanır..
Moderatör
Kayıtlı Kullanıcı
Maksimum 150 tl bluetooth kulaklık almam gerekiyor. Kulakiçi olması çoook daha iyi olur

Xiaomi redmi airdots basic 2 öneriliyor

Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler
Merhaba,
Bende zamaninda cok fazla arastirdim bir kulaklik icin ama en sonunda Haylou T15 aldim aktif olarak kullanmaktayim en buyuk artisi sizin belirttiginiz kulakliklarin sarji normal kullanimda yaklasik 4-5 gun giderken haylou T15 kulakligin 2200 mAh bataryasini ben 1,5 aydir hic şarj etmedim bile bence bu cok onemli bir ozellik cunku her zaman sarj etme derdin yok bir diger artisi ses seviyesi belirttigin kulaklilta normal bir insanij beklentisini karsilayabilir lakin T15 o kadar yuksekki son ses seviyesinde dinleyemiyorsun bile ben %70 de dinliyorum..
Bas tiz olarakta suan o fiyat bandinda en iyisi ..
Fotograf istersen atabilirim baska merak ettigin sorularida elimden geldigince cevaplarim :)

Ayrica oyun moduda mevcut peki ne ise yariyor bu mod
Video izlerken ya da oyun oynarken yaşanan gecikmeleri en aza indiriyor..:)

Bu arada Xiomi markasi Haylou nuj ortagidir yani markaya takilma

Daha once acmis olduguk konu linki:

5,684Konular
16,875Mesajlar
9,752Kullanıcılar
tolgasazakSon üye