FİKRİNİ PAYLAŞ 15 YAŞINDA BİR GRAFİK TASARIMCIYA TAVSİYELER

arda41yildiz

Kayıtlı Kullanıcı
Selamlar değerli 1tık.net ailesi ! Ben Arda , başlıkta da gördüğünüz üzere 15 yaşında bir tasarımcıyım. Manipülasyon ve fotoğraf düzenlemeye bayılıyorum. Buraya da en son yaptığım projemi bırakıyorum. Bu projeyi yarışma için yapmıştım. Hem tasarım hakkında fikirlerinizi merak ediyorum. Hem de sizler ile sohbet etmek istiyorum <3 Hadi aşağıya bir yorum bırak.TasarimciDayiYarismaArdaYildiz.png

sem10line

LogoMerkezi.com
Moderatör
T.C. Onaylı
Web sitesi
www.logomerkezi.com
Öncelikle Merhabalar kardeşim,
Örnek verdiğin çalışma hoş duruyor ama sanki çok fazla hareket var insanın gözünü yoran cinsten ama eminim başka projelerinde göze daha sade daha hoş gelen yormayan manipülasyonlar yapmışsındır ve yapacağına inanıyorum daha yolun başındasın kendini geliştirmeye açıksın kendini geliştirmekten asla korkma. Yaptığın projelere gelecek kötü yorumlar seni caydırmasın aksine hırslandırsınki her yaptığın projede dahada başarılı olursun.
Sağlıcakla kal.

arda41yildiz

Kayıtlı Kullanıcı
Öncelikle Merhabalar kardeşim,
Örnek verdiğin çalışma hoş duruyor ama sanki çok fazla hareket var insanın gözünü yoran cinsten ama eminim başka projelerinde göze daha sade daha hoş gelen yormayan manipülasyonlar yapmışsındır ve yapacağına inanıyorum daha yolun başındasın kendini geliştirmeye açıksın kendini geliştirmekten asla korkma. Yaptığın projelere gelecek kötü yorumlar seni caydırmasın aksine hırslandırsınki her yaptığın projede dahada başarılı olursun.
Sağlıcakla kal.
Çok teşekküt ederim değerli yorumun için. Aslında çok hareketli olduğunun farkındayım ve bir yandan da 2020'nin kaoslarla aksiyonlarla geçtiğini anlatmak istedim. Yıkıcı yorumları zaten elimden geldiğince karaya takmıyorum. Gün geçtikçe daha da iyi projeler çıkarıcaz inşallah ❣

5,690Konular
16,885Mesajlar
9,800Kullanıcılar
qisxSon üye