FİKRİNİ PAYLAŞ 100 TL'yi Nasıl Katlarım?

kadirilgin1453

Kayıtlı Kullanıcı
Dostlarım selamın aleyküm 100 TL'yi internetten nasıl katlarım ?

Grafik Tasarım ve Yazılım alanlarında gayet yeterli seviyedeyim. Birazda e ticaret bilgim var. Lütfen yasadışı ve haram yollardan bahsetmeyin bile. Girişimci fikirlerinizi bekliyorum. Çok teşekkürler.​

Moderatör tarafında düzenlendi:

aslanhosting

Web Hosting, Sunucu, Domain Hizmetleri
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
aslanhosting.com
Merhaba,

Google AdSense ile kazanç sağlıyabilirsiniz, masraflarınızı hesaplayalım;

.com alan adı tescili: ~70₺
Hosing sağlanması: 6.99₺

Toplam: 76.99₺

Yapacağınız işlem çok basit, bu konuda size yardımcı oluyoruz zaten.
Sitenizi kurup AdSense reklam yerleştireceksiniz, ve bundan size Google ödeme yapıyor.

Ek olarak;

Domain yatırımcılığı da yapabilirsiniz, güzel, değerli domain (alan adı) yakalayıp çok ciddi rakamlara satabilirsiniz, bizde böyle yapıyoruz.

oguzhanesin

Kayıtlı Kullanıcı
İçerik üretebileceğin bir konu varsa web sitesi açıp oraya içerik üretirken google reklamlarından yararlanabilirsin veya freelancer sitelerinde kendini öne çıkarmak için reklam parası olarak harcayabilirsin iki şekildede geri dönüş alabileceğini düşünüyorum.

arcface

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.arcface.net
google'da bir ads hesabı oluştur iş yaptığın ve iş potansiyeli yüksek yerleri işaretle grafik tasarım ve web tasarımı ilanı ver 100 liralık bir bütçe ile 3-5 bin erişim 100-200'de dönüş alırsın bunların 5 tanesini tutsan güzel bir fiyatta anlaşıp güzel gelirler edebilirsin. Devir dijital reklamcılık devri.

Ek olarak ücretsiz reklamını google benim işletmem'de bir hesap açıp ev adresini girerek o konum ve çevresindeki kişilere google aramalarında çıkarak ücretsiz şekilde de ömür boyu reklamını yapabilirsin.

5,683Konular
16,874Mesajlar
9,750Kullanıcılar
obbproSon üye